TEAM Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The place it all starts...
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Del Clan War

Go down 
+6
FaceDlt
OhYeah
-zy-
Wijus
Krakanosas
Kelmutis
10 posters

Ar mes turime per daug cw
Taip.
Del Clan War I_vote_lcap71%Del Clan War I_vote_rcap
 71% [ 12 ]
Nemanau.
Del Clan War I_vote_lcap18%Del Clan War I_vote_rcap
 18% [ 3 ]
Man dzin.
Del Clan War I_vote_lcap11%Del Clan War I_vote_rcap
 11% [ 2 ]
Iš viso balsų : 17
 
Poll closed

AutoriusPranešimas
Kelmutis

Kelmutis


Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2012-04-27

Del Clan War Empty
RašytiTemos pavadinimas: Del Clan War   Del Clan War EmptyPir. 05 07, 2012 8:52 pm

Mano manymu mes turime truputeli perdaug cw pagal savo pajuguma. Manau geriau butu tiesiog atsisakyti keliu. Prarandame pernelyg daug zmoniu del cw. Man idomi jusu nuomone.
Atgal į viršų Go down
Krakanosas
Admin
Krakanosas


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2012-03-12
Age : 41
Miestas : Vilnius

Del Clan War Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Del Clan War   Del Clan War EmptyAntr. 05 08, 2012 12:36 am

Paliksim tik Narco, tad po savaites 3 atsauksim Smile kad galetumem susikoncentruoti Smile
Atgal į viršų Go down
Wijus

Wijus


Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2012-05-02
Age : 41
Miestas : Jonava

Del Clan War Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Del Clan War   Del Clan War EmptyAntr. 05 08, 2012 12:41 am

Kad esam nepajėgus - faktas. Narco ally stiprus (išskyrus kažkurį to ally klaną 7 lvl, pavadinimo mintinai nepasakysiu). Nėra jokios prasmės kariaut. Tad aš už atsisakymą, tačiau su NarCO "pasispardyt" manau pabandyt vis dėlto galima.

Kai buvęs narys, puikiai žinau jų nuomonę apie šį ally. Tai vienas iš daugelio dalykų, dėl kurių norėtųsi jei nelaimėt, tai bent jau gerokai jiems reikalus pagadint, nervus patampyt .. Smile Tikiu kad galim užaugt ir vieną dieną parodyt jiems, įkrėst! Wink

EDIT: net labai pritarčiau Krakanosui, kuris man berašant šį postą spėjo pirmas tą patį brūkštelt Very Happy
Atgal į viršų Go down
-zy-




Pranešimų skaičius : 12
Join date : 2012-05-01

Del Clan War Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Del Clan War   Del Clan War EmptyAntr. 05 08, 2012 5:52 pm

ryskiai per daug, nors pats šiuo metu negaliu žaisti, tačiau dar 5 cw yra per daug:) o atisaskius ir tik NarCo palikus cw, nemanot kad jų ally vėl skelbs mum cw? Smile ir tas pats užburtas ratas gausis Smile

o bendrai apie cw kalbant, nesam dar tokie dideli + susižaidę kad apturėtume tiek cw Smile ypač kai einam cw medžiot ir kiekvienas sau išsibėgioja :/
Atgal į viršų Go down
OhYeah

OhYeah


Pranešimų skaičius : 22
Join date : 2012-03-13
Age : 39
Miestas : Vilnius

Del Clan War Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Del Clan War   Del Clan War EmptyAntr. 05 08, 2012 6:08 pm

Visada lieka diplomatinis kelias- pasneket su tu klanu CL'ais, kurie paskelbe mums cw. Issaiskint kas, kaip, kodel, pabandyt paaiskint kad tai yra tik musu ir narco reikalas ir kad ju tai neliecia, kad narco tik naudojasi jais kad pakenktu mums, nes su jais nesutariam nuo senu laiku ir t.t.

Tiesa pasakius mano nuomone apie tuos cw isvis yra tokia, kad juos kariaut reiktu del kazkokios konkrecios priezasties, o ne seip sau. Kai tik gaunam cw- (blood pact, nes pats cw prasideda tik po triju dienu atrodo) gal pradziai reiktu parasyt CL'ui, paklaust kodel paskelbe, issaiskint priezastis, gal net imanoma atsaukt normaliai pasisnekejus.

Balsavau kad per daug, bet ne del to, kad is miesto negaleciau iseit, atvirksciai- pasidarau visus dailius, taciau del to, kad sie cw yra beprasmiai ir nesamonigi.
Atgal į viršų Go down
-zy-




Pranešimų skaičius : 12
Join date : 2012-05-01

Del Clan War Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Del Clan War   Del Clan War EmptyAntr. 05 08, 2012 7:10 pm

OhYeah rašo:
Visada lieka diplomatinis kelias- pasneket su tu klanu CL'ais, kurie paskelbe mums cw. Issaiskint kas, kaip, kodel, pabandyt paaiskint kad tai yra tik musu ir narco reikalas ir kad ju tai neliecia, kad narco tik naudojasi jais kad pakenktu mums, nes su jais nesutariam nuo senu laiku ir t.t.

Tiesa pasakius mano nuomone apie tuos cw isvis yra tokia, kad juos kariaut reiktu del kazkokios konkrecios priezasties, o ne seip sau. Kai tik gaunam cw- (blood pact, nes pats cw prasideda tik po triju dienu atrodo) gal pradziai reiktu parasyt CL'ui, paklaust kodel paskelbe, issaiskint priezastis, gal net imanoma atsaukt normaliai pasisnekejus.

Balsavau kad per daug, bet ne del to, kad is miesto negaleciau iseit, atvirksciai- pasidarau visus dailius, taciau del to, kad sie cw yra beprasmiai ir nesamonigi.



narco paskelbe mum todel kad Bretons nuzude azusena ismetes is pt Smile visi kiti paskelbe todel kad jie ally yra (musu ally siule narco cw, tai ju ally pasiule mums). tik del OrderOfShillen ar koks ten kur pries tai seniau pasiule idomu kodel siule Smile o kiti cw kaip ir aiskus kodel Wink su narco diplomatinio kelio nera, nebent su kitais cl iseitu susitart nors abejoju Smile kaip musu ally uz mus einam, taip ju ally uz juos Smile
Atgal į viršų Go down
FaceDlt
Admin



Pranešimų skaičius : 17
Join date : 2012-03-22

Del Clan War Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Del Clan War   Del Clan War EmptyAntr. 05 08, 2012 9:14 pm

Nereik visus nuopelnus Breton pripaisyt Very Happy ten ir as prisidejau Smile bet kiek matau niekas nesidomi kodel ta PMS boba azusena buvo nukilinta.... manau jau aisku? Smile


-zy- rašo:

narco paskelbe mum todel kad Bretons nuzude azusena ismetes is pt Smile visi kiti paskelbe todel kad jie ally yra (musu ally siule narco cw, tai ju ally pasiule mums). tik del OrderOfShillen ar koks ten kur pries tai seniau pasiule idomu kodel siule Smile o kiti cw kaip ir aiskus kodel Wink su narco diplomatinio kelio nera, nebent su kitais cl iseitu susitart nors abejoju Smile kaip musu ally uz mus einam, taip ju ally uz juos Smile

o dabar i tema Smile taip biski per daug Smile neesam tokie stiprus dar, kad atlaikyt toki kruvi Smile
Atgal į viršų Go down
MalaDecas




Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2012-05-02

Del Clan War Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Del Clan War   Del Clan War EmptyTr. 05 09, 2012 8:00 am

Esu 100% už OhYeah pasisakymąSmile CW turi būt dėl kažkokios rimtos priežasties, o ir diplomatiškai galima daug išspręsti Smile
Atgal į viršų Go down
Casma




Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2012-03-24

Del Clan War Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Del Clan War   Del Clan War EmptyTr. 05 09, 2012 9:05 am

siek tiek daugokoka tu karu, bet be ju bus nesveikai neidomu!!!
Atgal į viršų Go down
Ultimated




Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2012-03-23

Del Clan War Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Del Clan War   Del Clan War EmptyTr. 05 09, 2012 9:55 am

Kogero per daug, kaip jau minejo dar nesam tokie susizaide, kad pries 5 clanus, juolabiau,kad tie klanai musu ~lv ir netgi aukstesni, galetume eit pvp pries juos visus. Del priezasties kodel gavom cw, tai ne tik bretonas ar facedlt kaltas, nors nemanau, kad mes isvis kalti, bet ir as ten buvau, tai narco prisikabinejo todel atsakem tuo paciu...
Atgal į viršų Go down
-zy-




Pranešimų skaičius : 12
Join date : 2012-05-01

Del Clan War Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Del Clan War   Del Clan War EmptyTr. 05 09, 2012 11:35 am

Ultimated rašo:
Kogero per daug, kaip jau minejo dar nesam tokie susizaide, kad pries 5 clanus, juolabiau,kad tie klanai musu ~lv ir netgi aukstesni, galetume eit pvp pries juos visus. Del priezasties kodel gavom cw, tai ne tik bretonas ar facedlt kaltas, nors nemanau, kad mes isvis kalti, bet ir as ten buvau, tai narco prisikabinejo todel atsakem tuo paciu...

pati azusena kai pasakojo man, tai sakė kad jin ten išprovokavo ir cw vien tik ji išreikalavo nors mažai kas norėjo, bet bent jau mano nuomone, kad ir mane kai provokuoja tiesiog vadovaujuos Lietuvių liaudies išmintimi - Duok Durniui Kelią. Nesvarbu ką jin ten darė, jei nepuolė, nebuvo grėsmės mirti, tiesiog galima elgtis šiek tiek subrendusiai ir ignoruoti, nekreipti dėmesio ir daugiau niekada nebendrauti, neimti į party Smile tas pats kai pvz ir PvP eini (pt vs pt ar 1v1 ar pnš) daug kas mėgsta laimėjus ar pralaimėjus kažką dar parašyti (pvz: gg nabs, gl next time) o tai savigarbos neprideda Wink geriausiai tiesiog tylėti, pasidžiaugt tarpusavy bet nei blogo nei gero geriau nerašyti, nebent iš tikro kažkokių problemų kyla (kad ir jie ką rašo neatrašyti). čia mano asmeninė nuomonė Smile
Atgal į viršų Go down
FaceDlt
Admin



Pranešimų skaičius : 17
Join date : 2012-03-22

Del Clan War Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Del Clan War   Del Clan War EmptyTr. 05 09, 2012 12:33 pm

-zy- rašo:


pati azusena kai pasakojo man, tai sakė kad jin ten išprovokavo ir cw vien tik ji išreikalavo nors mažai kas norėjo, bet bent jau mano nuomone, kad ir mane kai provokuoja tiesiog vadovaujuos Lietuvių liaudies išmintimi - Duok Durniui Kelią. Nesvarbu ką jin ten darė, jei nepuolė, nebuvo grėsmės mirti, tiesiog galima elgtis šiek tiek subrendusiai ir ignoruoti, nekreipti dėmesio ir daugiau niekada nebendrauti, neimti į party Smile tas pats kai pvz ir PvP eini (pt vs pt ar 1v1 ar pnš) daug kas mėgsta laimėjus ar pralaimėjus kažką dar parašyti (pvz: gg nabs, gl next time) o tai savigarbos neprideda Wink geriausiai tiesiog tylėti, pasidžiaugt tarpusavy bet nei blogo nei gero geriau nerašyti, nebent iš tikro kažkokių problemų kyla (kad ir jie ką rašo neatrašyti). čia mano asmeninė nuomonė Smile

Geri zodziai Smile bet matai nevisada pavyksta "duot kelia durniui" Smile visa laika tylejom, o ir ant galo kantrybe truko ir davem su trenksmu...
o kiek teko partint, tai neteko matyt is musiskiu "(pvz: gg nabs, gl next time)" o savigarbos reik ne mus mokyt ar mokintis o narco Smile
ir kaip matau azusena pati labiausiai cw norejo
Atgal į viršų Go down
Todel




Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2012-03-25

Del Clan War Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Del Clan War   Del Clan War EmptyŠt. 05 12, 2012 2:04 pm

Pasisakysiu ir as:) Yra sena gera patarle zemaitiska- kai nori musti, lazda visad rasi:) Narco nuolat iesko priekabiu , nes pavydi mums.pavydi kad esam GERAS klanas ir tai faktas:) Ir jie skelbs tuos cw mums tol, kol nepadesim ju i vieta.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Del Clan War Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Del Clan War   Del Clan War Empty

Atgal į viršų Go down
 
Del Clan War
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» CLAN eventai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TEAM Clan :: KLANO NARIAMS :: Klano reikalai-
Pereiti į: