TEAM Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The place it all starts...
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 DC loginantis

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Wijus

Wijus


Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2012-05-02
Age : 41
Miestas : Jonava

DC loginantis Empty
RašytiTemos pavadinimas: DC loginantis   DC loginantis EmptyTr. 05 16, 2012 10:10 pm

Rolling Eyes

DC loginantis Shot00002gl
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/94/shot00002gl.png/

Trintas system ir frost. Daryta Fix Game. Tas pats... Neutral

Instaliuotas is naujo visas game. Tas pats.... Neutral

Gal būtų dar kokių minčių, patarimų? Jau pasiduodu... No
Atgal į viršų Go down
Krakanosas
Admin
Krakanosas


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2012-03-12
Age : 41
Miestas : Vilnius

DC loginantis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DC loginantis   DC loginantis EmptyKv. 05 17, 2012 8:25 pm

Situose reikaluose nedaug raukiu, bet gal tieisog cia kazkoks banas? O tu bandei susikurtin nauja acc? paziurek ar su nauju acc gali prisijungti? Dar gali susisiketi su neto tiekeju, jis gali blokuoti prisijungima. man taip buvo Very Happy
Atgal į viršų Go down
Wijus

Wijus


Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2012-05-02
Age : 41
Miestas : Jonava

DC loginantis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DC loginantis   DC loginantis EmptyKv. 05 17, 2012 9:16 pm

Kylo ir man tokia mintis.. Jei gavau baną, įsivaizduoju kad turėčiau būti apie tai įspėtas pvz. emeilu, ir niekaip neįsivaizduoju už ką tas banas galėtų pareit No

Dėl neto tiekiekėjo Rolling Eyes Čia mintis. Bet lyg šiol nesiskundžiau internetu, nebuvo jokių problemų.. Žodžiu, kuriu naują acc. Bandysim Wink
Atgal į viršų Go down
.Wilbur.

.Wilbur.


Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2012-05-01
Age : 33
Miestas : Utena-Vilnius

DC loginantis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DC loginantis   DC loginantis EmptyKv. 05 17, 2012 9:47 pm

man lygiai tokį patį langellį buvo pradėję mėtyt. Kadangi gyvenu barake, universitetas užblokavo daugelį tinklalapių, tame tarpe ir l2. Todėl aš negalėdavau prisijungti. Problemą išsprendėm įrašę kelias programas, kurios jungiasi prie kito serverio o iš to serverio į l2, bet tu spėju ne barake gyveni, todėl manau kreipkis į interneto tiekėjus Smile
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





DC loginantis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DC loginantis   DC loginantis Empty

Atgal į viršų Go down
 
DC loginantis
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TEAM Clan :: KLANO NARIAMS :: Klano reikalai-
Pereiti į: