TEAM Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The place it all starts...
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 noriu revoliucijos

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
guga




Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2012-07-03

noriu revoliucijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: noriu revoliucijos   noriu revoliucijos EmptySk. 08 05, 2012 5:46 pm

as noriu pasakyt ka as manau apie TEAM tvarka,kol nebus cp nebus tvarkos <kas snekent apie draugiskuma, baiges nuo tada kai kraka paradejo ALY derint, nepamirskim kad cia globalas, kai iseina 2 CL leader atostogom turi kazka skirt pamainai, MANO nuomone kol nera 95 LVL zaist reik grupemis nes laiko skirtumas ir t.t..
<seip mano nuomuone reik international klano sudeties, alijanso "
kraka NEUZPYK tu blogas derybininkas su kitais klanais esme kad kit klanai sako kad su tavim nenori sneket, as atvirai nenoriu postint cia ir t.t.. Esu GUGA in game BLET











yours tr
Atgal į viršų Go down
guga




Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2012-07-03

noriu revoliucijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: noriu revoliucijos   noriu revoliucijos EmptySk. 08 05, 2012 5:55 pm

bann my jai neryt revoliucijos
Atgal į viršų Go down
Wijus

Wijus


Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2012-05-02
Age : 41
Miestas : Jonava

noriu revoliucijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: noriu revoliucijos   noriu revoliucijos EmptyŠt. 08 11, 2012 2:33 am

..... apie kokius kitus klanus ir ally šneki jei tam pačiam išbūt nemoki ir negali??? Man tai nuskambėjo kaip pretekstas savo nesėkmėms ir silpnybėms glaistyti, slėpti. Lengva suverst viską vienam žmogui lyg jis būtų kažkuo nusidėjęs. Paprasta kratytis atsakomybės ir jaustis visagaliu bei visažiniu kitus tik šmeižiant, niekinant ir visaip kitaip "važiuojant".. Man labai būtu įdomu pamatyti tave, supermene, "vairuojant" klaną. Spėju kad apskritai nepavažiuotum.

Klano lyderis turi būti. Ir jis yra! Aš jį matau. Matau subrendusi, patyrusį, logiškai mąstantį, aktyvų bei draugišką, geranorišką žmogų. Man labai gaila ir liūdna kad jūs to nevertinate bei pamirštate kas yra klanas. Leiskite primint. Klanas - susieta grupė, žmonių būrys. Būrys gi nesusidaro iš vieno asmens ar ne? Jei tas būrys, ta grupė, turi kilusiu bėdų, ar tai vieno žmogaus problema? Tada kokio velnio verčiat kaltę dėl kažko kažkam, aišku lyderiui, lyg atpirkimo ožiui? Man rodos pamirštamas dalykas yra tas, kad tos pačios bėdos kyla visų pirmiausia dėl mūsų pačių. Tad ir žiūrėkimės pirma savęs, o ne kažkur aplinkui.

Visi palikę klaną turėtų jaust mažų mažiausia gėdą. Jūs tik parodėte kokie esat "slabakai". Užuot ieškant sprendimų problemoms spręsti, diskutuojant, kalbant apie jas garsiai visiems ir su visai, o ne užsidarius tarpusavyje patyliukais grupelėmis kažkur pvz. TS atskiruose kanaluose, jūs bėgat, slepiates lyg bailiai ir tinginiai ieškodami kur lengva, paprasta, tikėdamiesi kad kažkas kiti už jus viską padarys. Šaunuoliai! Bravo! Taip ir toliau! Aš skaitau, kad ir kokiame klane atsidursite, jus būsite tik silpnoji to klano grandis bet kuriomis prasmėmis.

Kad taip nenutiktu, burkimės iš naujo ir formuokime superinį klaną!


Paskutinį kartą redagavo Wijus, Št. 08 11, 2012 7:28 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Wijus

Wijus


Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2012-05-02
Age : 41
Miestas : Jonava

noriu revoliucijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: noriu revoliucijos   noriu revoliucijos EmptyŠt. 08 11, 2012 2:42 am

Man tikrai pikta kad šitaip darosi. Tiek Krakanosas, tiek Miau stengiasi dėl klano, dėl jūsų. (rėžkyt garsiai kas manot kitaip, aš papasakosiu jei to nematote).






Bet ar stegiatės jūs?
Atgal į viršų Go down
Slabakas




Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2012-04-01

noriu revoliucijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: noriu revoliucijos   noriu revoliucijos EmptyAntr. 08 14, 2012 10:07 am

maladiec Wijus teisingai sakai, tik zodi "slabakai" vartok atsargiau Wink siaip man klanas uz chebra reikalingas, kuo maziau klane "kietu" zatrotu tuo smagiau lost, aisku gaila keleta is "kietesniu" pasiklydusiu gyvenimo realybej Smile kol TEAM bus tol busiu ir as jame, o nuo rudens pazadu ir suaktyvet Smile svarbiausia dziaugtis gyvenimu, o zaidimus tik zaist ir nebut perkietais slabakais Smile
Atgal į viršų Go down
dziun

dziun


Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2012-05-01

noriu revoliucijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: noriu revoliucijos   noriu revoliucijos EmptyPir. 10 01, 2012 12:48 pm

amm tai zada klanas gryzt y buvusias vezes mazdaug ? =]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





noriu revoliucijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: noriu revoliucijos   noriu revoliucijos Empty

Atgal į viršų Go down
 
noriu revoliucijos
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TEAM Clan :: KLANO NARIAMS :: Klano reikalai-
Pereiti į: