TEAM Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The place it all starts...
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 - Anketos pavyzdys

Go down 
AutoriusPranešimas
Admin
Admin
Admin


Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2012-03-12

- Anketos pavyzdys Empty
RašytiTemos pavadinimas: - Anketos pavyzdys   - Anketos pavyzdys EmptyŠt. 03 17, 2012 3:45 pm

Norintiems įstoti į TEAM klaną būtina atsakyti į žemiau išvardintus klausimus.
Gauta informacija bus patikrinama, apsvarstoma, bei priimtas atitinkamas sprendimas (esant neaiškumams, bus užduodami papildomi klausimai). Prašome rašyti trumpai ir aiškiai, atsakant i šiuos klausimus:

1. Nick'as, profesija (būsima profesija ar dabartinis lvl).
2. Kitų buvusių/esamų charaktrių nickai (visuose žaistuose Lineage II serveriuose).
3. Buvę, esami klanai (visuose žaistuose Lineage II serveriuose).
4. Amžius.
5. Laikas, praleidžiamas prie Lineage II per parą (vidutiniškai) ir kokiu paros metu.
6. Ar galite naudotis TS? Šnekėti/klausyti?
7. Kodėl pasirinkote būtent TEAM?
8. Kodėl jus turėtume priimti į savo ratą? Gal gali jus kas nors rekomenduoti is esamų klano narių?

P.S. Šiuo metu klane ypatingai reikalingi aktyvūs healeriai
Atgal į viršų Go down
https://l2team.forumlt.com
Aminno
Svečias




- Anketos pavyzdys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Noreciau prisijunkti prie jusu.   - Anketos pavyzdys EmptyPen. 12 13, 2013 9:49 pm

1. Nick - Amino, Aminno, Aminno. Prof- kadangi nezinau kur zaidzet tai ir negaliu pasakyti. Bet galiu zaisti uz he, bd, sws, maga. praktiskai uz viska.
2. Amino
3. Net nepamenu visu, bet seip keik pamenu pagrindinei klanai Wa4l, bisky Syg.
4. 21
5. Esu dirbantis, man darbas nuo 7 iki 16h, visa kita laisvas laikas, seip manau nuo 2-3h per para pazaisciau valandu, dar net daugiau gal.
6. Taip galiu.
7. Todel, nes noriu pazaisti lineage2, bet vienam neidomu, o paskaicius jusu pranesima, kad norit suburti grazu zmoniu rata, man patiko, esu bendraujantis, tai noreciau prisijunkti prie jusu Smile
8. Rekomenduoti niekas negali, nes nezinau nicku, o priimti ar ne spresti jum. tiesiog noreciau prisijungti prie jusu, su jumi gerai praleisti laika, padeti jum ir visa kita Smile
Atgal į viršų Go down
 
- Anketos pavyzdys
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TEAM Clan :: SVEČIAMS :: Stojantiems-
Pereiti į: