TEAM Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The place it all starts...
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 - kandidatų į klaną anketos

Go down 
+4
RHL
TBR
Albinas
Admin
8 posters
AutoriusPranešimas
Admin
Admin
Admin


Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2012-03-12

- kandidatų į klaną anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: - kandidatų į klaną anketos   - kandidatų į klaną anketos EmptyŠt. 03 17, 2012 4:41 pm

Paruostas anketas postinat cia.
Atgal į viršų Go down
https://l2team.forumlt.com
Albinas




Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2012-05-08

- kandidatų į klaną anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Anketa Albinas   - kandidatų į klaną anketos EmptyAntr. 05 08, 2012 8:20 pm

1. Yul archer
2. Dabartinis nick Albinas. kazkada labai senei truputi buvau zaides c4 nick tikrai nepamenu.
3. Buves clan (Destiny)
4. 17
5. Darbo nienomis mazdaug 3-5h. Savaitgaliais beveik visada on.
6. Sneketis galiu, bet nevisada. Klausyt galiu visada.
7. Ieskau gero LT clan, ir tikrai esu girdejas geru atsiliepimu ir rekomendaciju stoti i si clana.
8. Nes esu aktyvus zaidejas, na ir stengsiuosi buti naudingas clanui Smile

L2 NICK: Albinas
Atgal į viršų Go down
TBR




Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2012-07-03

- kandidatų į klaną anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Anketa BananaRepublic   - kandidatų į klaną anketos EmptyPir. 07 23, 2012 12:09 am

1. BananaRepublic ISS 86
2. SilentLT, ShadowWarrior, Akama, TBR, Fellowes
3. DreamFall, Feelfree, ShadowLegion, BloodBros, SaintHearts, Ethereal
4. 21
5. 4h vakaras gmt +0
6. Taip
7. Turiu cia draugu
8. Padedu klanui, jo nariams, megstu cw pp vs pp ir retkarciais pamedziot. zaidime turiu dideliu planu. rekomendacijos: Blet, Kamelaltu, Ozzo, Wilbur
Atgal į viršų Go down
RHL




Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2012-07-23

- kandidatų į klaną anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: - kandidatų į klaną anketos   - kandidatų į klaną anketos EmptyPir. 07 23, 2012 12:19 am

1. RHL (wc-ISS) 79 ir auga
2. visur kiek zaidziau nick buvo CmeC (corei pradejau su wl, kad nelaukt kol baigsis delete susikuriau sita
3. Kill4Peace (bfde c3-c6(issibarste)) TeC (bfde c6(issibarste))(kingom ally vnz) ir daug randominiu mid-pvp servuose
4. Amzius 24
5. 4/4 dirbt, per iseigines sedziu po 5-24h paroj, darbo dienom po darbo pora valandu (jai yra laiko)
6. Ar galite naudotis TS? Šnekėti/klausyti? - klausytis ir kalbet
7. Pasiule esamas akademikas su kuriuo losem low reite (l2party - failino) pasiule ateit i inova, ir pas jus
8. Nu as jau jusu rate, manau kai uzaugsiu busiu naudingas, online nemazas + draugiskas/galintis padet visiems/ kartais pabunu klounu (kai nurauna stoga) kad butu ne man vienam linksmiau
Atgal į viršų Go down
emApple

emApple


Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2012-07-19
Age : 29
Miestas : Kėdainiai

- kandidatų į klaną anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: - kandidatų į klaną anketos   - kandidatų į klaną anketos EmptyPir. 07 23, 2012 1:28 pm

1. Polipas Yul Archer 87.
2. Better World, nicko nepamenu.
3. Nepamenu.
4. 17.
5. 5-7h. Nuo 12-2val.
6. Galiu. Abu.
7. Del ozzo.
8. Aktyvus on-line, pasiruoses padeti, pazystu daug klano nariu.
Atgal į viršų Go down
slabada
Svečias




- kandidatų į klaną anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: anketa   - kandidatų į klaną anketos EmptyPir. 07 23, 2012 7:43 pm

dziabas yul archer 92 lvl
dziabas,klodukas
3. enclave,narco
4. 43
5. 3-6 val
6. taip
7. daug draugu cia zaidzia
8. kamelaltu blet miau baltapukis ozzo
Atgal į viršų Go down
mat9
Svečias




- kandidatų į klaną anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: CV   - kandidatų į klaną anketos EmptyKv. 07 26, 2012 3:30 am

1.Mat9, Wynn summoner 80lv.
2.Mat9 kiek zaidziau tai uz sita nick'a.
3.Beyond.lt pas DS.
4.18.
5.4h (per laisvas dienas NOLIFE) Vakare.
6.Teip.
7.Pasiule draugas.
8.Aktyvus kiek galiu, nesunku padeti kiek mano galioje, daugiau zmoniu-linksmiau. K3sh scratch
Atgal į viršų Go down
Nemoksa




Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2012-07-26

- kandidatų į klaną anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: - kandidatų į klaną anketos   - kandidatų į klaną anketos EmptyKv. 07 26, 2012 4:29 pm

1. Nemoksa Ghost Hunter 82
2. N3moksa, Mergaiciuke
3. Yakata
4. 19
5. Didzioji paros dalis
6. Sneku kai galiu, o klausau visada
7. Noriu i Lt klana
8. Esu pakankamai aktyvi
Atgal į viršų Go down
Botex




Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2012-07-27

- kandidatų į klaną anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: - kandidatų į klaną anketos   - kandidatų į klaną anketos EmptyPen. 07 27, 2012 3:17 pm

1. Botex, Moonlight Sentinel (Yul)
2. -
3. -
4. 23
5. 15-22 arba 8-13, 22-24. Ziurint kuria pamaina dirbu. Savaitgaliais jeigu blogas oras tai galiu 12h kai yra noras Smile
6. Taip/Taip
7. Patiko kompanija, ko daugia noret is cl
8. Esu aktyvus, stengios visad but geriauses, na cia jau bijokit manes Yul Archer'iai Razz
Atgal į viršų Go down
SantaCLo
Svečias




- kandidatų į klaną anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: - kandidatų į klaną anketos   - kandidatų į klaną anketos EmptyPir. 07 30, 2012 3:31 pm

HeightWidth

URL

URL

Label

YouTubeDailymotion

URL

WidthHeight

URL





































HeightWidth

URL

URL

Label

WidthHeight

URL

YouTubeDailymotion

URL



































1. SantaClouse, WS 73 lvl Tyr worior 2. pamaiwis. 3. BeyondC4: TheDragons, Sorrows 4. 22 5. Dirbu, kada galiu tada žaidžiu 6. Taip 7. Būnant akademiku klanas pasirodė draugiškas ir aktyvus 8. Rekomenduoja bananarepublic, esu buvęs noliferis greit viską išmokstantis Very Happy
Atgal į viršų Go down
Amino




Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2013-12-13
Age : 31

- kandidatų į klaną anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: - kandidatų į klaną anketos   - kandidatų į klaną anketos EmptyPen. 12 13, 2013 10:07 pm

1. Nick - Amino, Aminno, Aminno. Prof- kadangi nezinau kur zaidzet tai ir negaliu pasakyti. Bet galiu zaisti uz he, bd, sws, maga. praktiskai uz viska.
2. Amino
3. Net nepamenu visu, bet seip keik pamenu pagrindinei klanai Wa4l, bisky Syg.
4. 21
5. Esu dirbantis, man darbas nuo 7 iki 16h, visa kita laisvas laikas, seip manau nuo 2-3h per para pazaisciau valandu, dar net daugiau gal.
6. Taip galiu.
7. Todel, nes noriu pazaisti lineage2, bet vienam neidomu, o paskaicius jusu pranesima, kad norit suburti grazu zmoniu rata, man patiko, esu bendraujantis, tai noreciau prisijunkti prie jusu
8. Rekomenduoti niekas negali, nes nezinau nicku, o priimti ar ne spresti jum. tiesiog noreciau prisijungti prie jusu, su jumi gerai praleisti laika, padeti jum ir visa kita
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





- kandidatų į klaną anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: - kandidatų į klaną anketos   - kandidatų į klaną anketos Empty

Atgal į viršų Go down
 
- kandidatų į klaną anketos
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» - Anketos pavyzdys
» APIE TEAM L2 KLANA

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TEAM Clan :: SVEČIAMS :: Stojantiems-
Pereiti į: